Komentáře

15 thoughts on “Komentáře

 1. je vous invite avec grand plaisir dans le GERS 32550 en france pour faire des photos d oiseaux et dautre

 2. Zdravím Ivo, díky za návštěvu mých stránek a za pochvalu. Prošel jsem si Vaše stránky. Máte našlápnuto na to, stát se opravdu dobrou fotografkou. Baví Vás příroda…ale to je dlouhá cesta. Je to hodně o čase a také…cesty do divočiny nejsou právě levné. U svatebních fotek máte zajímavé nápady. Snad bych Vám jen poradil pracovat více s hloubkou ostrosti (tak hezky jako to děláte u dětských portrétů).
  Přeji Vám hodně spokojených klientů a hodně radosti s foťákem v přírodě ! Honza Pavlíček

  • Ahoj Honzo, tvůj komentář sám o sobě mě posunul někam dál :) děkuji moc a přeji hodně štěstí při tvých toulkách světem a skvělé fotky – které vlastně máš…..

 3. Ahoj Ivy máš to tu pěkné mužeš pracovat pro national geographic třeba ty daj prácu tož hodně zdaru při focení

 4. Tak jsem se konečně dostala k trochu psaní, přidala jsem nové fotky, mám nafocený nový kalendář pro záchrannou službu na rok 2013, a už se připravuji na focení zvířat a ptáků v novém roce. Snad se bude dařit.
  Iva R.

 5. Vítejte na mém novém webu!

  Po dlouhých přípravách mám konečně zprovozněný nový web, tak doufám, že se Vám líbí. Budu ráda, když mi zde v komentářích budete zanechávat Vaše názory a připomínky.

  Iva Růžičková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

Copyright © 2021 Ivana Ruzickova
Webdesign: Vaclav Chvojka